pondělí 5. listopadu 2007

Šátkování

Dlouho jsme se dohadovali, jestli si koupit šátek na nošení miminka nebo klokanku. Existují sice klokanky, které drží i hlavičku, což je u novorozenců potřeba, ale nakonec jsme se rozhodli pro šátek. Vyhrál šátek Guatemala s modrozeleným vzorem. Kurz vázání šátku nás teprve čeká, ale už teď to zkoušíme sami. Taťka zatím jen na opici, já už naostro s Klárkou. Někdy se nezadaří a Klárka je nespokojená, ale v kříži s vnitřní kapsou se jí moc líbí a ve spánku tak může cítit tlukot maminčina srdíčka. Jen bysme měli někde vyštrachat dost velkou bundu, do které by se nám Klárka i s šátkem vešla. Včera jsme totiž byli venku a pod žádnou bundu se mi nevešla a navíc začalo pršet. Ne že by jí teď na začátku listopadu byla zima, ale přijde horší počasí a pak to bude potřeba.

4 komentáře:

JAN řekl(a)...

Rád bych ještě doplnil, že Evka původně šátek vůbec nechtěla. Až po mém intenzivním přemlouvání a pár "přednáškách" známých souhlasila. Teď si to už náramně vychvaluje. Včera mě dokonce ani Klárku nenechala nést, že si ji ponese sama :-)

Marie Cacková řekl(a)...

Jen počkejte, až trochu přibere, záda ještě zabolí :-)

JAN řekl(a)...

Jo, záda určitě ještě zabolí, ale myslím si, že pokud zvolíme "dobrý" úvaz, ak se v něm váha daleko líp rozloží než např. u klasické klokanky.

Anonymní řekl(a)...

:o) ... jak říká Honza, při správném úvazu záda nezabolí, mám s tím velice dobré zkušenosti :o) ... Mirka s Anežkou (Jarmiliny Koblížci)